plan treningów

ostatnio w aktualnościach: Puchar dzieci JKA

Karate
Shotokan

Klub Karate

Gankaku

zapisy

Informacje dla zapisujących się na zajęcia grupy początkującej w sesonie 2023/2024.

Jak rozpocząć treningi karate?

 1. Najlepiej przyjść i obejrzeć trening sekcji. Jeżeli będą pytania można porozmawiać z instruktorem. Jeżeli chcesz spróbować, przyjdź na zajęcia grupy początkującej.
 2. Treningi odbywają się 2 razy w tygodniu. W poniedziałek i w środę w Murowanej Goślinie, a we wtorek i w czwartek w Poznaniu na Strzeszynie.
 3. Zapisy trwają do 31 października. Wszystkie osoby rozpoczynają treningi od poziomu grupy początkującej.
 4. W pierwszym okresie karatega (strój do karate) nie jest wymagana. Obowiązuje strój sportowy (koszulka, spodnie od dresu, krótkie spodenki itp.) Ćwiczenia odbywają się na boso.
 5. Grupa początkująca rozpoczyna treningi 11 września w Murowanej Goślinie, a 12 września 2023 roku w Poznaniu.
 6. Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej nr 1 w Murowanej Goślinie przy ul. Szkolna 1 i w Poznaniu w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Hezjoda 15.
 7. Wrzesień jest okresem, w którym można podjąć decyzję o kontynuowaniu treningów w kolejnych miesiącach. Zajęcia we wrześniu dla osób początkujących są bezpłatne.
 8. Przed udziałem w pierwszym treningu należy zapoznać się z regulaminem Klubu oraz etykietą Dojo.
 9. Zapisać można się telefonicznie lub podczas zajęć. Można także wysłać maila na adres biuro@gankaku.pl lub wypełnić formularz

Dymek1

Jak kontynuować treningi ?

 1. Jeżeli chcesz kontynuować treningi złóż odpowiedni dokument. Należy to zrobić na początku października. Wymagane jest wypełnienie i podpisanie deklaracji członkowskiej. Za osoby niepełnoletnie deklarację wypełniają rodzice lub opiekunowie. Deklarację należy pobrać ze strony, wydrukować, wypełnić i przynieść na trening lub wysłać. Wszelkie informacje dotyczące zajęć można znaleźć w Regulaminie Klubu.
 2. Składka członkowska wynosi 120 zł/miesiąc
 3. Pobierz deklarację członkowską dziecka lub deklarację członkowską osoby dorosłej.